پنل ارسال پیام کوتاه

سامانه و پنل ارسال پیام کوتاه یکی دیگر از خدمات شرکت پرداز IT است که قابلیت ارسال پیام های انبوه، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و … را به صورت گسترده برای کاربران فراهم می سازد.

 این سامانه از پیشرفته ترین سامانه ارسال پیام کوتاه و پنل اس ام اس است که قابلیت ارسال پیام های انبوه با پایین ترین تعرفه کشور را دارد.

پنل ارسال پیام کوتاه

پنل اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه به صورت انبوه – SMS

افزایش روز افزون شبکه های مخابراتی و استفاده بسیار زیاد مردم از شبکه های موبایل، این بخش را به یکی از موضوعات جذاب تبدیل کرده که در این میان سرویس های پیام رسانی (SMS) از جذابیت خاصی برخوردار هستند.

سرویس های ارزش افزوده پیام رسانی در کشور ما با استقبال بسیار بالایی روبرو شده اند اما با این حال بسیاری از این خدمات از کیفیت مناسب برخوردار نیستند. در این میان، از قابلیت های سامانه ارسال پیام کوتاه می توان به موارد زیر اشاره کرد: سادگی کاربرد و قابلیت دسترسی محتوای ایرانی اسلامی سادگی توسعه و گسترش سریع

سامانه ارسال پیام کوتاه ( SMS ) با رسالت ارائه خدمات ارزش افروده مبتنی بر تکنولوژی های پیام رسانی با رویکرد محتوای اسلامی و فرهنگ ایرانی بوجود آمده است.

ویژگی های سامانه SMS

این سیستم قابلیت ثبت کلیه پیام ها با ذکر زمان مربوطه (تهیه log) را دارد. این قابلیت علاوه بر بالا بردن امنیت انتقال داده ها، امکان ارائه لیست پیام ها، صورتحساب ها و غیره را فراهم می کند. با استفاده از این محصول دیگر نیازی به نوشتن متون فارسی با استفاده از حروف لاتین نیست و امکان ارسال و دریافت پیام های فارسی فراهم می گردد. این محصول امکان تلفیق با سایر سیستم های پیام دهی مانند SMSC را به منظور ارائه سرویس های متنوع و جدید، فراهم می سازد. این محصول طوری طراحی شده است که کلیه مشخصات یک سیستم کارا و ایمن یعنی کیفیت، امنیت، ظرفیت بالا، مقیاس پذیری (Scalability)، انعطاف پذیری و قابلیت دسترسی (Availability) بالا را دارا باشد. این محصول به شیوه های گوناگون، شبکه ای با امنیت بسیار بالا را برای انتقال داده ها فراهم می کند و مشتمل بر امکانات و قابلیت های امنیتی مختلف مانند رمزگذاری پیام ها، فیلتر کردن پیام ها، توانایی محدود کردن دسترسی کاربران و تعریف سطوح مختلف دسترسی به اطلاعات برای افراد مختلف است.

با هم، بهترین ها را رقم خواهیم زد

اینجا همان جاییست که برای رسیدن به تمام رویا های آنلاینتان نیاز دارید!

021-26320656

پشتیبانی پرداز IT آماده پاسخگویی به سوالات شماست